Нові моделі автомобілей Сузукі

На протязі останніх декілька років автомобілі Сузукі змогли завоювати особливу популярність серед водіїв по всьому світу. Насправді у цьому нічого дивовижного не має. Вся справа в тому, що ці транспортні засоби виробляються за рахунок використання найкращих матеріалів та сучасних технологій. Саме тому кожне окреме авто відрізняється особливою надійністю, довговічністю та багатофункціональністю.

Авто, Suzuki


У сьогоднішній статі мі вирішили поговорити про найбільш популярні та відомі моделі автомобілів Suzuki, які на протязі останніх років змогли завоювати прихильність багатьох автомобілістів.

  1. Джимні. Це повнопривідний позашляховик, який уперше з’явився на світ ще в травні 2018 року. Він відрізняється від своїх побратимів привабливим дизайном, який проявляється у округлих фарах, фальш радіаторній решітці із вертикальними проймами для забору повітря, а також майже горизонтальній кришці капота. До того ж тут присутня зовсім інша панель приладів.
  2. Вітара. Тут справа йде про 5-дверний кросовер, який з’явився на світ у жовтні 2018 року. Він має привабливий зовнішній вигляд. Саме тому це авто вважається достатньо виразним та динамічним. Серед основних особливостей Сузукі Вітара можна виділити змінений бампер із оптичними приладами головного освітлення. А ось що стосується солідності та високої вартості, це пов’язано із наявністю світлодіодних ліхтарів. Панель приладів має кольоровий дисплей, на який виводиться різноманітна інформація.
  3. SX4. Це кросовер із переднім або повним приводом. Дане авто відрізняється від своїх попередників більш сучасною решіткою радіатора, переднім бампером, оптикою та капотом. Крім цього у інтер’єрі передбачена наявність зміненого селектора коробки передач. Що стосується габаритів цього авто, вони залишились незмінними.
  4. Гранд Вітара. Це також повнопривідний позашляховик, який з’явився на ринку у серпні 2012 року. Серед основних особливостей цього авто можна виділити привабливу решітку радіатора, передній бампер, фари головного освітлення та диски коліс. Що стосується внутрішнього простору, він залишився незмінним. Єдиним виключенням вважається більш широка кольорова гама.

Щоб ознайомитися із іншими моделями автомобілів Suzuki, достаньо відвідати сайт профільної компанії. Саме там ви зможете знайти великий вибір найбільш відомих та популярних моделей Сузукі, які на протязі багатьох років завойовували серця автомобілістів по всьому світу.

Авто, Suzuki


Дуже сподіваємось на те, що наша сьогоднішня стаття допоможе вам у виборі найбільш підходящого автомобіля, який стане для вас надійним помічником та другом на протязі довгого часу.

Наверх